EVLİLİĞİ GÜZELLEŞTİRMENİN KİTABI

EVLİLİK KADER MUTLULUK TERCİHTİR

FATİH REŞİT CİVELEKOĞLU

ISBN: 978-605-7660-30-5

Kategori: Aile

Türü: Aile

G. Yayın Yönetmeni: Selahattin Arslan

Satın alabileceğiniz siteler:

Günümüzde birçok evlilik, yetişkin görünümlü çocukların oynadığı bir evcilik oyunu’nu andırıyor. Bu evcilik oyunu, eşleri eşlik vazifesinden uzaklaştırmış vaziyette sürdürülmeye çalışılıyor belki de. Öyle ki ikili ilişkilerde sorunların ortaya çıkmasına neden olan bu çocuksu tutumlar, ne yazık ki eşler arasında bir çözüm de oluşturamıyor. Bu nedenle de pek çok evlilik çözülebilir sorunlardan dolayı yıkılıp gidiyor. Olan iki arada bir derede kalan çocuklara oluyor çoğu kez…
Pekala, neden böyle oluyor?
Evlilik, gerçekten bir evcilik oyunu mu?
Büyümenin ve bir yetişkin gibi davranıp evliliğin ömürlük bir yolculuk olduğunun idrakine erişmenin vakti gelmedi mi hala?
Sizce de hayatın, evliliğin, eş olmanın ve çocuk sahibi olmanın getirdiği sorumlulukları almanın zamanı gelip de geçmiyor mu artık?
İşte elinizdeki kitap, bu gibi pek çok sorunun cevabını veriyor. Yalın ve rahat anlaşılır diliyle, evli çiftlerin ve eş adaylarının evlilik denildiğinde akıllarına takılan tüm sorularını yanıtlayarak, onlara önemli ipuçları da aktarıyor her bir satırında.
Yetişkin olma yoluna girmeye ve evlilik müessesesinin mahiyetini anlayıp önemli bir adım atmaya niyet edenler için çok şeyler söylüyor kitap…

Teknik Özellikleri

Barkod Numarası: 9786057660305

Ebatları: 13,5x21 cm

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Tarihi: MAYIS 2021

Kapak Türü: KARTON KAPAK

Kağıt Türü: KİTAP KAĞIDI

Yazarın Eserleri

EVLİLİK KADER MUTLULUK TERCİHTİR